garmin vivoactive 4 ciemnoszary
Sprzęt do ćwiczeń

Garmin Vivoactive 4 Ciemnoszary – Klasyczny wygląd z połączeniem dużej funkcjonalności

Za pomocą zegarka Garmin Vivoactive 4 Ciemnoszary możesz monitorować swoje zdrowie przez całą dobę. Smartwatch posiada takie funkcje jak pulsoksymetr oraz monitorowanie energii Body Battery, stres, sen, śledzenie oddechu, prawidłowe nawodnienie i wiele więcej innych przydatnych parametrów.

Zegarek dla aktywnych osób Garmin Vivoactive 4 Ciemnoszary

Smartwatch Garmin Vivoactive 4 Ciemnoszary będzie Twoim idealnym kompanem do treningu. Możesz rejestrować wszystkie formy aktywności, dzięki wgranym ponad 20 aplikacjom GPS. Są to aktywności, które można uprawiać w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Zegarek, również podpowiada jak prawidłowo wykonywać dane ćwiczenia za pomocą łatwych do zrozumienia animacji. Czas działania zegarka na jednym ładowaniu wynosi nawet do 8 dni w trybie samego zegarka, a przy używaniu aplikacji GPS czy muzyki możemy z niego korzystać do 6 godzin.

Jakie funkcje do monitorowania posiada smartwatch?

Za pomocą smartwatcha możemy monitorować takie funkcje jak pomiar stresu, monitor energii body battery, pulsoksymetr, monitorowanie nawodnienia, pomiar tętna, funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego. Oprócz tego możemy za pomocą zegarka płacić w sklepie dzięki Garmin Pay jak i również przechowywać i odtwarzać swoją ulubioną muzykę. Więcej dowiesz się ze strony sklepu internetowego eAzymut.

Jak przydatny był ten post?

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post!