Xiaomi Mi Band 6 czyli nowy model z nowymi funkcjami
Uncategorized

Xiaomi Mi Band 6, czyli nowoczesny gadżet dla aktywnych

Xiaomi Mi Band 6 jako opaska, na którą wielu czekało z ogromną niecierpliwością. Producent jednak nie zawiódł, bowiem otrzymała ona dodatkową i ważną funkcjonalność. Jaką dokładnie?

Charakterystyka Xiaomi Mi Band 6

Opaski fitness chińskiego producenta cieszą się ogromną popularnością. Nikogo nie powinno to jednak dziwić, bowiem są dostępne w przystępnych cenach, a przy tym doskonale się prezentują i gwarantują szereg funkcjonalności. Xiaomi Mi Band 6 jednak nieco zmieniła się względem swojego poprzednika, jej ekran ma bowiem wielkość 1,56 cala oraz cechuje się rozdzielczością na poziomie 152 x 486 px.

Pulsoksymetr, czyli nowa funkcjonalność opaski

Kolejnym wyróżnikiem opaski Xiaomi Mi Band 6 jest zamontowanie w niej pulsoksymetru, czyli czujnika pozwalającego sprawdzić stopień, w jakim natleniona jest krew. Model posiada dodatkowo znany z poprzednich wersji czujnik tętna, a także możliwość wsparcia aż dla 30 dyscyplin sportowych. Zupełnie nie dziwi więc, że to gadżet, z którego powinny korzystać osoby uprawiające aktywność fizyczną lub takie, które chcą się do niej jeszcze bardziej zmotywować.

Jak widać opaska Mi Band 6 spełnia oczekiwania, przynajmniej pod względem funkcjonalności oraz wyglądu. Czy spotka się jednak z zainteresowaniem ze strony rynku? Patrząc na sukces poprzednich modeli można założyć, że zdecydowanie tak.

Jak przydatny był ten post?

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post!