klub fitness Łódź
Budowanie masy

Na jakie zajęcia na siłowni warto się zapisać? – Klub fitness Łódź

Klub fitness Łódź

Wyszukałaś w Internecie klub fitness łódź i zapisałaś się do klubu blisko twojego domu. Kupiłaś już sportowe ubrania, butelkę na wodę i teraz został Ci wybór zajęć, na które chcesz się zapisać. Siedzisz przed laptopem i przeglądasz wszystkie dostępne zajęcia i czujesz się przytłoczona wyborem? W takim razie przeczytaj tych parę rad, które pomogą Ci w wyborze!


Jak wybrać odpowiednie zajęcia?


 1. Skup się na obszarze Twoich zainteresowań
Zastanów się, dlaczego wpisałaś w wyszukiwarkę klub fitness Łódź i zapisałaś się na siłownie na pierwszym miejscu. Jeśli chciałaś zadbać o kondycje dobrym wyborem będą zajęcia o charakterze cardio, czyli np. taniec. Jeśli chciałaś wzmocnić swoje mięśnie dobrym wyborem będą zajęcia wzmacniające poszczególne partie mięśniowe np. ramiona i brzuch.


2. Czytając opisy zajęć zwróć uwagę na intensywność
Jeśli siłownia to dla Ciebie nowość zalecane jest wybór zajęć o niskiej intensywności i stopniowe zwiększanie poziomu. Jeśli regularnie chodzisz na siłownie i chcesz wypróbować nowe miejsce, wybierz coś o wysokiej intensywności. Zajęcia o niskiej intensywności mogą okazać się za łatwe dla Ciebie.

Klub fitness Łódź


Ciekawią Cię zajęcia, których nigdy nie próbowałaś?


3. Wypróbuj wszystkie zajęcia, które Cię zaciekawią
Chodzenie na wszystkie dostępne zajęcia jest niemożliwe, ale warto próbować nowych sportów. Większość klubów oferuje zajęcia na różnych poziomach, również dla początkujących, wykorzystaj to! Każdy kiedyś zaczynał, nigdy nie wiesz, czy nie odkryjesz swojej pasji.


Pamiętaj, że najważniejsze w chodzeniu na siłownie jest nastawienie, robisz to dla przyjemności, a nie z przymusu. Miłego treningu!

Jak przydatny był ten post?

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post!