novo x7 booster testosteronu
Budowanie masy Suplementy

Novo x7 – booster testosteronu

Na polskim rynku nie brakuje preparatów, które stymulują wydzielanie testosteronu przez organizm i utrzymują jego poziom na odpowiednim poziomie. Suplement diety dla sportowców Novo x7 pozwala osiągnąć ten efekt w naturalny sposób.

Czym się wyróżnia dany booster testosteronu?

Testpsteron jest jednym z kluczowych hormonów w organizmie, ponieważ odpowiada za wiele funkcji, w tym za budowę masy mięśniowej. Boostery testosteronu to preparaty stosowane w celu szybszej regeneracji po treningach i przyrostu mięśni. Preparaty tego typu są szczególnie popularne wśród zaawansowanych sportowców, którzy są regularnie narażeni na intensywny stres. Jednak stosowanie wielu z tych preparatów często idzie w parze ze skutkami ubocznymi.

Formuła suplementu Novo x7 opiera się na naturalnych składnikach aktywnych, które efektywnie stymulują wydzielanie testosteronu i pomagają przywrócić równowagę hormonalną. Dzięki temu stosowanie tego suplementu diety nie wiąże się z mocnymi skutkami ubocznymi.

novo x7 zdjęcie opakowania

Formuła Novo x7

Formuła tego boosteru testosteronu opiera się na siedmiu ziołach i 3 minerałach. Są to między innymi:

  • Synifera Ashwagandha extract;
  • ekstrakt z kozieradki;
  • Tribulus extract;
  • ekstrakt pieprzycy peruwiańskiej;
  • Tongkat Ali;
  • Stinging Nettle;
  • Epicatechin Veinox.

Dodatkowo formuła suplementu jest wzbogacona cynkiem, selenem i witaminą D3.

Dokładny skład Novo x7 można przeczytać na stronie internetowej producenta lub na opakowaniu. Jedno opakowanie preparatu zawiera 60 kapsułek i wystarcza na 1-2 miesiące, ponieważ zalecana dawka wynosi 1-2 kapsułki dziennie.

Jak przydatny był ten post?

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post!